26 березня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулася нарада-семінар для терапевтів та сімейних лікарів Львівщини

 07.11.2018

 

7 листопада 2018 року у департаменті охорони здоров’я відбулася нарада-семінар для районних, міських терапевтів, а також сімейних лікарів загальної практики-сімейної медицини області, завідувачів терапевтичних стаціонарних та поліклінічних відділень.

Ірина Федак, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з терапії, закцентувала увагу присутніх на наказах Міністерства охорони здоров’я, на зверненнях громадян, нових посадових інструкціях та провела майстер-клас по спілкуванні з пацієнтом. Також  вона розповіла про надання медичної допомоги лікувальними установами вторинного та третинного рівня у розрізі реформування галузі охорони здоров’я. «Нам потрібно вдосконалюватись, оскільки медицина йде вперед і необхідність фахових кадрів постійно зростає».

Оксана Павлишин, лікар-інфекціоніст Львівського обласного центру громадського здоров’я ознайомила з алгоритмом надання послуг ВІЛ-інфікованим.

До наради долучились науковці кафедри терапії та уроголії ФПДО - Євген Скляров, Ігор Садовий та Дмитро Воробець. Йшлося про профілактику грипу, циститу та наслідки антибіотикотерапії. 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua