22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


НСЗУ розповідає про успіхи тих, хто вже став партнером

 29.10.2018

КНП Трускавецька міська лікарня обслуговує 20 000 населення, 72% з якого вже обрали свого лікаря. За субвенцією заклад мав 634 тисячі гривень на місяць. За договором з НСЗУ – вже у жовтні на 38% більше – 1 012 000 грн.

13 лікарів та 23 медсестри після підписання договору з НСЗУ цього місяця отримали вищі зарплати. У новій медичній реальності зарплата лікаря зросла майже у 4 рази – з 4200 грн до 16 000 грн. Зарплата медсестри підвищилась на 59% - з 3700 грн до 9000 грн на місяць.

Місцева влада не стоїть осторонь змін у закладі. Керівництвом міста відремонтоване та утеплене приміщення КНП, проведена комп’ютерізація та повноцінне оснащення медичним обладнанням, закуплено 6 автомобілів для надання першої медичної допомоги.

Дякуючи тому, що найважливіші потреби закладу задоволені, тут мають додаткові можливості для покращення сервісу для пацієнтів та підвищення кваліфікації лікарів. І за кордоном також.

"Свідомий того, що вся медицина не тільки в Трускавці, але й всієї України на порозі кардинальних змін. Раніше лікарі первинної медичної допомоги були не так зацікавлені у своїх пацієнтах, то зараз все змінюється. Різко збільшиться насиченість надання первинної допомоги в плані діагностики, в плані ведення хворих, в плані недопущення запущених випадків, які ведуть до госпіталізації, а потім до витрат, як з боку держави, так і з боку міста", - зазначив Андрій Кульчицький, міський голова Трускавця. 

Система охорони здоров'я розгортається обличчям до людей. І відбувається це в партнерстві держави з місцевою громадою.


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua