24 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Львівські лікарі переймали польський досвід реформування галузі

 29.10.2018

Сьогодні, 29 жовтня 2018 року, відбулась зустріч з питань реформування сфери охорони здоров’я і розвитку нейрохірургічної допомоги за участі відомого польського нейрохірурга, Міністра охорони здоров’я Польщі (1997-1999), професора, доктора наук Войцєха Максимовіча.

 

 

 

 

 

Захід відвідали лікарі нейрохірурги, неврологи, анестезіологи та травматологи Львівщини.

За словами Ірини Микичак, сьогоднішня зустріч є результатом плідної співпраці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, Генерального консульства Республіки Польща у м.Львові і Українського лікарського товариства у Львові. Це дуже важлива співпраця, адже Україна тільки розпочала реалізовувати реформу в медицині. Оскільки Войцєх Максимовіч був міністром охорони здоров’я Польщі в період реформ, то дуже корисно почути його думку та поради в реформуванні галузі.

Рафал Вольські привітавши учасників конференції, подякував департаменту охорони здоров’я за можливість зустрітися і поспілкуватись в колі лікарів. «Ми розповімо про свій досвід реформування галузі охорони здоров’я Польщі і що змінило наші реформи». 

 

 

Обговорювались прогрес у функціональній нейрохірургії та реформа охорони здоров’я в Польщі.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua