21 січня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Львівські лікарі переймали польський досвід реформування галузі

 29.10.2018

Сьогодні, 29 жовтня 2018 року, відбулась зустріч з питань реформування сфери охорони здоров’я і розвитку нейрохірургічної допомоги за участі відомого польського нейрохірурга, Міністра охорони здоров’я Польщі (1997-1999), професора, доктора наук Войцєха Максимовіча.

 

 

 

 

 

Захід відвідали лікарі нейрохірурги, неврологи, анестезіологи та травматологи Львівщини.

За словами Ірини Микичак, сьогоднішня зустріч є результатом плідної співпраці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, Генерального консульства Республіки Польща у м.Львові і Українського лікарського товариства у Львові. Це дуже важлива співпраця, адже Україна тільки розпочала реалізовувати реформу в медицині. Оскільки Войцєх Максимовіч був міністром охорони здоров’я Польщі в період реформ, то дуже корисно почути його думку та поради в реформуванні галузі.

Рафал Вольські привітавши учасників конференції, подякував департаменту охорони здоров’я за можливість зустрітися і поспілкуватись в колі лікарів. «Ми розповімо про свій досвід реформування галузі охорони здоров’я Польщі і що змінило наші реформи». 

 

 

Обговорювались прогрес у функціональній нейрохірургії та реформа охорони здоров’я в Польщі.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua