18 червня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«В нас нема малої і великої психіатрії, а є психічне здоров’я мешканців Львівської області», – Ірина Микичак

 10.10.2018

Сьогодні, 10 жовтня 2018 року у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні відбувся День відкритих дверей.  Цей захід проводився з нагоди відзначення Всесвітнього дня психічного здоров’я.

«Сьогодні ми презентуємо проект реконструкції приймального відділення. Хочемо облаштувати сучасне приймальне діагностичне відділення, аби набагато якісніше здійснювати лікувально-діагностичні процедури, логістику хворих, збалансувати диспансеризацію і використовувати ліжковий фонд за призначенням. Наявність сучасного приймального відділення це є перший крок у правильному напрямку. Адже, наше відділення функціонує більше 20 років і кількість приміщень не відповідає потребі», - розпочав в.о.генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдан Чечотка.

«Україна працює над реалізацією Концепції розвитку охорони психічного здоров’я. Департамент охорони здоров’я спільно з обласною радою, з депутатськими комісіями та громадськими організаціями також напрацьовує бачення і ми фактично презентуємо свою програму розвитку психологічної допомоги. Вперше у львівській медицині, з 2019 року в обласній програмі розвитку медичної допомоги хочемо виокремити рубрику з цільовим фінансуванням на розвиток психіатричної служби. Тобто хочемо змінити саму якість надання медичної допомоги, умови для пацієнтів та медичного персоналу. В нас велика психіатрична лікарня, багато корпусів, приміщень, багато можливостей, дуже потужний колектив, але самі приміщення є занедбані і потребують великих капіталовкладень», - зазначила директор департаменту Ірина Микичак.

За словами директора департаменту психіатричну допомогу потрібно стандартизувати. Лікарі, які працюють і в районах, і в місті, мають отримувати однакового рівня підготовку та користувались однаковими методиками.

Також під час заходу відбувалися концерт та виставка робіт пацієнтів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua