28 березня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Львові відбулась Архиєрейська Божественна Літургія в Катедральному Соборі Юра та спільний молебен за працівників сфери охорони здоров'я

У Львові відбулась Архиєрейська Божественна Літургія в Катедральному Соборі Юра та спільний молебен за працівників сфери охорони здоров'я 

З нагоди святкування Дня медичного працівника доброю традицією Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА стало проведення спільного молебену за працівників медичної сфери. Він відбувся вчора, 16 червня у Катедральному Соборі Святого Юра. Святу Літургію та спільний молебень відслужив Високопреосвященний Владика Ігор (Возняк), Архієпископ Львівський.

Під час Літургії  Владика урочисто привітав усіх працівників медичної галузі з нагоди професійного свята. Звертаючись до медиків він, зокрема, сказав: „Ваше служіння є поширенням Божої любові до терплячої людини”. У цьому світлі діяльність медиків вимагає піклування не лише про тілесні аспекти хвороби, але й постійної присутності духовної опіки. „Дбаючи про людину, намагайтесь завжди бачити у ній Образ Бога”.

 

 

http://www.health-loda.gov.ua/files/img_6266.jpg

 

 

http://www.health-loda.gov.ua/files/img_6271.jpg

 

http://www.health-loda.gov.ua/files/img_6274.jpg

 

Фото Романа Балука
Прес-служба ГУОЗ ЛОДА
Tel.: 276-23-60
locz@mail.lviv.ua