20 лютого 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Захисти себе - вакцинуйся!""Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини

18.09.2018

 

 

В межах робочого візиту на Львівщину перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини аби разом змінювати ситуацію в медицині. Говорили про хід медичної реформи, про готовність сімейної медицини до змін. Запитували яке бачення в створенні центру дитячої трансплантології, як спростити процедуру ліцензування, були і питання що стосувалися закону про рекламу лікарських препаратів та  Національного переліку медичних препаратів.

 

 

 

 

   

  «Нас об’єднує те, що ми всі прагнемо змін. Лікарі, які тут зібралися - це і керівники великих обласних закладів, і малих амбулаторій та ЦПСМД. Це і сімейні лікарі, і провідні спеціалісти. В нас було декілька сесій ШУММ (Школа Успішного Медичного Менеджера), де навчалися комунікації, лідерству, економіці, менеджменту тощо. Але брак комунікацій з центром все одно існує»

 

 
  

«Для мене велика честь зустрітися з лікарями Львівщини. Та сфера, де ви працюєте – безцінна. Реформа необхідна, це очевидно. Мене також тривожать ті проблеми, які зараз відбуваються в медицині, тому ми спільно будемо старатися їх вирішити», - зазначила Ірина Геращенко.

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua