22 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини

18.09.2018

 

 

В межах робочого візиту на Львівщину перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини аби разом змінювати ситуацію в медицині. Говорили про хід медичної реформи, про готовність сімейної медицини до змін. Запитували яке бачення в створенні центру дитячої трансплантології, як спростити процедуру ліцензування, були і питання що стосувалися закону про рекламу лікарських препаратів та  Національного переліку медичних препаратів.

 

 

 

 

   

  «Нас об’єднує те, що ми всі прагнемо змін. Лікарі, які тут зібралися - це і керівники великих обласних закладів, і малих амбулаторій та ЦПСМД. Це і сімейні лікарі, і провідні спеціалісти. В нас було декілька сесій ШУММ (Школа Успішного Медичного Менеджера), де навчалися комунікації, лідерству, економіці, менеджменту тощо. Але брак комунікацій з центром все одно існує»

 

 
  

«Для мене велика честь зустрітися з лікарями Львівщини. Та сфера, де ви працюєте – безцінна. Реформа необхідна, це очевидно. Мене також тривожать ті проблеми, які зараз відбуваються в медицині, тому ми спільно будемо старатися їх вирішити», - зазначила Ірина Геращенко.

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua