27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Черговий виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер, фельдшерів, акушерок ПМСД Турківського району

      17.09.2018

Згідно наказу департаменту ОЗ ЛОДА від 07.11.2017 р. № 848 „ Про продовження навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» у 2018 році» та плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я ЛОДА на  2018 рік 14.09.2018 р. на базі Турківської ЦРЛ відбувся семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» для сестер медичних, фельдшерів, акушерок ПМСД  Турківського району в якому взяли участь 73 спеціалісти.

 

Учасників семінару привітав в.о.головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Турківський районний ЦПМСД» Микола Яцкуляк.          

Перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

Наталія Галапац – експерт департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства, заступник директора КНП  Жовківської районної ради «Жовківська ЦРЛ» з медсестринства, магістр із спеціальності «Сестринська справа»,

 

Ірина Шевчук – президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, магістр із спеціальності «Сестринська справа»,

 

Ярина Цьолко - лікар-педіатр КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ»,   

 

Олег Ковальський – кандидат медичних наук, президент асоціації «Служба організації інфекційного контролю».

На семінарі прозвучали наступні теми згідно Програми:  

Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я, які надають ПМСД та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер;  

 

Профілактика внутрішньолікарняних інфекцій  у  ЗОЗ  ПМСД; проведено тренінг з гігієнічної обробки рук.

Особливості  догляду і профілактика захворювань  у  дітей до трьох років; Раціональна фармакотерапія ГРВІ та гострого бронхіту у дітей.

Розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва у медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню; Інформація  про найвищу відзнаку медичних працівників Орден Святого Пантелеймона. 

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. 

Довідково: з моменту впровадження у 2014 році навчально-освітньої Програми для медичних сестер   «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» у семінарах згідно програми прийняли участь понад 4500 сестер медичних, фельдшерів, акушерок ЗОЗ області.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua