29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Лікарі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» уклали понад 42 тис. декларацій

10.09.2018

Лікарі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради надають первинну медичну допомогу населенню та успішно підписують декларації. Станом на сьогодні вже підписано 42 тис. 135 декларацій, що становить 55,2% Всі декларації заповнюються і підписуються в медичній інформаційній системі ASKEP.NET та вивантажуються до системи «Електронне здоров’я» (E-Health).

 

 

 

Інформація про лікарів та графіки їх прийому знаходяться на сайті ASKEP.NET, а також на інформаційних стендах, які розміщені у поліклініці та її структурних підрозділах.

 

 

 

Усі кабінети, де ведеться прийом лікарів первинної медичної допомоги та реєстратура поліклініки, обладнані необхідною комп’ютерною технікою, проведений швидкісний інтернет. Окрім того, вже рік як в поліклініці працює онлайн-запис пацієнта до лікаря. На сьогоднішній день у програмі зареєстровано 93 лікарів (41 сімейний лікар та 52 вузьких спеціалісти).

 

 

 

Записатись на прийом до лікаря можна, зайшовши на сайт Askep.net. Пацієнт сам обирає небхідного лікаря та зручний для себе час. Або зателефонувавши до реєстратури поліклініки, користується послугами медичного реєстратора,  який запропонує обрати лікаря, дату та час для запису на прийом. Після успішного запису, лікар та пацієнт інформуються SMS-повідомленням. Впровадження такого он-лайн запису дає позитивні результати: кількість черг у поліклініці значно зменшилась та зявилася зручність у виборі лікаря. Це  економить час не лише лікаря, а й пацієнта.    

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua