24 квітня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині презентували проект Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року

 21.08.2018

Сьогодні, 21 серпня 2018 року, відбулася презентація проекту Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року. Захід відбувся за участі голови облдержадміністрації Олега Синютки, голови облради Олександра Ганущина, директорів структурних підрозділів та підпорядкованих їм установ, а також громадських організацій.

«Найважливіше для нас це зміна способу мислення як влади, так і суспільства. За останні роки ми зробили величезний поступ вперед. За нашими плечима – сильна армія, яка за тисячу кілометрів від Галичини боронить українську землю. І вже сьогодні ми маємо паростки росту економіки. Зараз перед нами новий виклик – суспільство мусить вірити в те, що щасливе заможне майбутнє можна будувати не за кордоном, а тут. Найважливіший і найскладніший виклик, що стоїть перед нами – чи зуміємо ми разом – громада і влада, вибудувати єдиний план розвитку для нашої області. Сьогодні тут зібрались люди із різними поглядами та мисленням, яким ми представимо наше бачення подальших кроків на наступні роки. Я хочу, щоб усі ви стали учасниками цього процесу – побудови кращого життя. Прошу вас бути активними у пропозиціях, не залишайтесь осторонь, будьте критичними, адже це наша спільна справа – для нас і на нашій землі», - розпочав Олег Синютка.

За словами Романа Филипіва, директора департаменту економічної політики, рівень охоплення сімейною медициною у 2018 році має сягнути позначки 82,4%. Так, планується, що ця цифра у 2019 році зросте до 85% та у 2020 році - 90%. 

Загалом, до Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року увійшли проектні ідеї щодо покращення здоров'я дитячого населення області, модернізації діагностичних підрозділів Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ", зменшення смертності від онкологічних  та серцево-судинних захворювань, покращення надання фтизіопульмонологічної допомоги, знання та комунікації, розвитку медсестринства та медсестринської освіти, центру телемедицини та охорони серця, покращення якості медичної допомоги у сфері репродуктивного здоров'я для сільського населення, реконструкції Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, створення спеціалізованої патоморфологічної лабораторної діагностики захворювань, забезпечення якості донорської крові, будівництва лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини в сільській місцевості, тощо. 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua