25 лютого 2020 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Трускавці директор інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професор Олег Шекера зустрівся з лікарями первинної ланки

26.07.2018

25 липня 2018 року у Трускавецькій міській лікарні відбулась зустріч директора інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професора Олега Шекери з лікарями первинної ланки за участі голови м. Трускавця Андрія Кульчинського. Професор Шекера виступив з презентацією про діяльність НМАПО імені П. Л. Шупика в умовах реформування первинної медичної допомоги та розвитку сільської медицини в Україні. Він детально зупинився на вдосконаленні нормативно-правової бази в галузі охорони здоровя, етапах впровадження медичної реформи. Розглядалося питання запровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ІСРС-2, з якою лікарі первинної ланки м. Трускавця працюють з квітня 2018 року.

 

Окрему увагу Олег Шекера приділив проекту від 22.06.2017 р. №6634 Закону України Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини, в якому конкретно прописані права та обов’язки пацієнтів та лікарів, кадрове, фінансове питання, а також освіта і наука у сфері медичної допомоги на засадах сімейної медицини. На даний час цей законопроект перебуває на розгляді у Верховній Раді України.

Зустріч завершилася активною дискусією про перспективи та очікування від впровадження медичної реформи.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua