19 лютого 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Захисти себе - вакцинуйся!""Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У департаменті охорони здоров’я продовжили обговорення проектних ідей до Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року

 12.07.2018

В департаменті охорони здоров'я відбулося чергове засідання робочої групи з питань розроблення проекту заходів в галузі охорони здоров'я. Захід пройшов за участі директора департаменту Ірини Микичак та керівників обласних, районних та міських закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування.

На засіданні експерти розглядали подані закладами охорони здоров’я проектні ідеї. Відібрані пропозиції будуть подані до департаменту економічної політики для подальшого обговорення з громадським, науковим і бізнес-середовищем області.

Загалом робоча група має опрацювати понад  90 проектних пропозицій.

Минулого засідання свої ідеї представили 10 обласних закладів охорони здоров’я та Львівський коледж післядипломної освіти. Сьогодні представили проектні ідеї м.Дрогобич та Дрогобицький район, Старосамбірський, Сколівський та Миколаївський райони, мм.Новий Розділ, Стрий та Трускавець, лікарня відновного лікування м.Східниця. Продовжували слухати і обласні установи, такі як Львівський обласний клінічний діагностичний центр, Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення, Львівська обласна державна клінічна психіатрична лікарня та Львівське обласне патологоанатомічне бюро.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua