19 лютого 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Захисти себе - вакцинуйся!""Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада – зустріч з консультантом Національного офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Оксаною Кашинцевою

 11.07.2018

 Сьогодні, 11 липня 2018 року, в актовому залі департаменту відбулася нарада – зустріч представників закладів охорони здоров'я адміністративно-територіальних одиниць області, сімейних лікарів, представників аптечних мереж та аптечних закладів, експертів департаменту, пацієнтських організацій з  Оксаною Кашинцевою, консультантом Національного офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Нарада стосувалась питань функціонування у Львівської області Урядової програми «Доступні ліки» та пройшла під керівництвом директора департаменту охорони здоров’я Ірини Микичак.

«Метою сьогоднішнього візиту є підготовка звіту в МОЗ України для лобіювання урядової програми «Доступні ліки» на наступні роки, а також розширення нозологій. Ваші рекомендацій та пропозицій будуть враховані. Вибраними регіонами є Львівська, Одеська, Харківська та Херсонська області», - зазначила Оксана Кашинцева.

Присутніми лікарями пропонувалось розширити перелік доступних ліків та нозологій (анемії, гастроентерологічна група, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, орфанні захворювання, гепатит С, онкологічні захворювання тощо). Наголошувалось на обов’язковому введенні у програму комбінованих препаратів. Також розглядались питання ціноутворення, електронних рецептів та дозвіл на участь в програмі вузьких спеціалістів.

Підсумовуючи нараду, консультант Національного офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я наголосила на необхідності продовження програми та окреслила перспективи розвитку з подальшим врахуванням комбінованих препаратів, розширенням нозологій та прив’язки до територій.

Довідково:

В межах програми “Доступні ліки” медичні препарати отримали 389 686 осіб. Суб’єктам господарювання відшкодували кошти за 676052 рецепти (86,1% від загальної кількості виписаних рецептів) на загальну суму 29245,8 тис. гривень.

Нагадаємо, що з початку року до участі у проекті залучили 748 аптечних закладів, виписали 784805 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua