27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медсестер ЗОЗ області

 03.07.2018

Сьогодні, 3 липня 2018 року відбулась нарада заступників головного лікаря з медсестринства та головних (старших) медсестер медичних закладів області. У нараді взяли участь головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з медсестринства Наталія Галапац, Президент Львівської обласної асоціації медсестер Ірина Шевчук та директор Львівського медичного коледжу післядипломної освіти Леся Вовк.

Про сучасні проблеми та перспективи розвитку післядипломної освіти медичних сестер розповіла Леся Вовк: «За період існування коледжу підвищили свою кваліфікацію та здобули нову спеціалізацію понад 135 тис молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів та бакалаврів. Теперішня післядипломна освіта потребує розробки гнучких освітніх моделей. Вони мають базуватися на принципах наступності з активним використанням різноманітних засобів, методів та нових технологій. Усе частіше новий підхід та підвищення кваліфікації розглядаються як один з головних напрямків підвищення ефективності та діяльності у медичній галузі. Впевнена, що добре виконане краще, ніж добре сказане».

Наталія Галапац ознайомила присутніх з пропозиціями до проекту Концепції реформування і розвитку медсестринства України, до Національного плану заходів для підвищення професійного статусу медичної сестри, до проекту Положення Координаційної ради з медсестринства при Міністерстві охорони здоров’я України. Також вона розповіла про роботу медсестринської служби області за 1-ше півріччя 2018 року.

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Ірина Шевчук довела до відома як працювала Львівська обласна асоціація медичних сестер за 6 місяців поточного рік.

На завершення були підведені підсумки наради та відбулось прийняття проекту рішення.       

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua