22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Львівський «ОХМАТДИТ» отримав надсучасний ехокардіограф

 27.06.2018

 У львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» 26 червня відбулася церемонія передачі нового портативного ультразвукового ехокардіографа від Ротарі клубу Lviv-International. З часом планується доукомплектування приладу. Це дає змогу якісно та швидко діагностувати стан здоров'я маленьких пацієнтів.

Щороку Львівська обласна клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» допомагає понад 65 тисячам дітей і підлітків. Стратегічні напрямки для лікарні – хірургія, інтенсивна терапія та високоспеціалізована педіатрія. Після впровадження реформи в «ОХМАТДИТі» планують розширити й консультативну допомогу.

Головний лікар Львівської обласної клінічної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця зазначила, що співпраця з ротарійцями триває менше року. Для збору коштів на придбання надсучасного портативного ехокардіографа, окрім внесків місцевих та закордонних ротарійців, організували декілька мистецьких благочинних акцій. Остання акція була 15 червня у Львівській філармонії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua