04 березня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У «Місті професій» в парку імені Івана Франка діти спробували себе в ролі медичних працівників

18.06.2018

17 червня 2018 року, у День медичного працівника, в парку імені Івана Франка було організовано міжнародний проект «Місто професій», де кожна дитина мала можливість спробувати себе у різних професіях.  

Одержавши свій "паспорт" з переліком професій, дитина «влаштовувалась на роботу». Було представлено такі професії як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо. За свою працю діти отримували «заробітну платню» – гривники, які згодом обмінювали на солодощі.  

Найбільший "попит" був на професію медичного працівника. Черги вишикувались біля наметів з медичними атрибутами. "Працевлаштовували" дітей лікар-педіатр Яворівської ЦРЛ Світлана Качмар, експерт департаменту охорони здоров’я з епідеміології Наталія Тімко.

Маленькі медики мали можливість одягнути медичний халат і шапочку, попрацювати з фонендоскопом, шпателем, потримати в руках справжній шприц. Дітей, зокрема, навчали, що такими шприцами роблять не лише уколи, коли людина хворіє, а й щеплення, які допомагають не допустити захворювання. Питанням вакцинації приділялася особлива увага. Діти отримували наочні матеріали для роботи - Календарі профілактичних щеплень та відповіді на найбільш розповсюджені запитання. А допомагали маленьким лікарям члени Ради молодих лікарів Львівщини. Дитячий фонд ООЗ Unicef підготував всі знаряддя праці маленьких медиків.

 

Проект довів, що професія медичного працівника є цікавою для молодого покоління, а здобуті дітьми навички можуть стати першою сходинкою в прагненні осягнути велику науку, якою є медицина. Організатори проекту доклали всіх зусиль, щоб діти змалечку розуміли, що наше життя є безцінним, і люди, які стоять на варті здоровя, є необхідними завжди і всюди.

Фото - UNICEF.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua