20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся семінар "Стан впровадження амбулаторних моделей лікування хворих на туберкульоз у Львівській області та медико-соціальний супровід на амбулаторному етапі"

 13.06.2018

12 червня 2018 року на базі тренінгового центру Центру легеневого здоров'я проведено семінар на тему "Стан впровадження амбулаторних моделей лікування хворих на туберкульоз у Львівській області та медико- соціальний супровід на амбулаторному етапі".

У заході взяли участь спеціалісти проекту "Challenge TB", організатори охорони здоров`я Центру легеневого здоров’я, сімейні лікарі загально-лікувальної мережі, лікарі-фтизіатри районів області та Центру легеневого здоров'я, представники благодійної організації "БТ Мережа ЛЖВ" м. Львів.

У ході засідання учасники обговорили стан впровадження пацієнт-орієнтованих моделей лікування хворих на туберкульоз у Львівській області, медико-соціальний супровід хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі лікування, а також бар'єри, що заважають активно розширювати комплексні послуги на амбулаторному етапі та можливі шляхи вирішення даного питання.

Також обговорили важливість своєчасного і повноцінного виявлення хворих на туберкульоз та роль нових режимів лікування у системі подолання туберкульозу у Львівській області.

Окрема подяка представникам Проекту PATH Олені Дюжевій та Ніні Жеребко за участь та підтримку заходу. Слід зазначити високу активність у заході фахівців протитуберкульозної служби Буського, Городоцького, Жидачівського, Дрогобицького районів, м. Львова, а також обізнаність фахівців ЗЛМ Буського району щодо даного питання.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua