20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Перші підписані угоди з НСЗУ

 11.06.2018

Львівщина підписала перші угоди з Національною службою здоров'я України. 

Лідери змін на Львівщині:

  • КНП "Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Гніздичівської селищної ради Жидачівського району Львівської області (керівник - Дарія Паньків);
  • КНП "Моршинська міська лікарня" Моршинської міської ради (керівник - Геннадій Юкшинський);
  • КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда" (керівник –Анна Ярмола).

Ці комунальні підприємства першими зможуть почати роботу з новим механізмом фінансування первинної медичної допомоги. Адже з 1 липня заклади первинної допомоги почнуть працювати за новими правилами. Вперше сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони надаватимуть, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

Наприкінці липня Національна служба здоров’я оголосить другу хвилю підписання договорів із закладами, що надають первинну медичну допомогу. Для того, щоби підписати договір з НСЗУ та отримувати фінансування за новою моделлю, медзаклади мають стати комунальними некомерційними підприємствами, підключитися до електронної системи охорони здоров’я та підписувати декларації пацієнтів про вибір лікаря первинної медичної допомоги.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua