19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Повідомлення про присудження договору NCB 4.1.4

 14.03.2017

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" Департамент охорони здоров'я ЛОДА визначив переможця закупівлі ICB 4.1.4 «Програмний продукт «Електронний реєстр жінок Львівської області», комп'ютерна техніка та серверне обладнання». 

Дана закупівля передбачає розроблення програмного продукту для створення електронної медичної картки жінки-пацієнта, що буде працювати від амбулаторії до центру третинного рівня у Львівській області. Така програма допоможе персоніфікувати та слідкувати за станом обстеження, результатами аналізів кожної жінки, як лікарем, так і пацієнтом самостійно. Також на впровадження даного програмного продукту у рамках закупівлі буде придбана комп’ютерна техніка та серверне обладнання. А для покриття усіх амбулаторій сімейної медицини комп’ютерною технікою, за рахунок коштів обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017 – 2020 роки (затверджена рішення сесії Львівської обласної ради від 27.12.2016 № 329), на забезпечення співфінансування субпроекту буде придбано додатково комп’ютерну техніку для амбулаторій області. 

Із Повідомленнями про присудження договору Об’єднанню підприємств ТзОВ «Елекс» та ТзОВ «Техніка для Бізнесу» можна ознайомитись тут.