19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Круглий стіл "Психологічна допомога онкохворим, можливості веб-платформи для менеджменту стресу"

 25.11.2015

За підтримки Інститут психічного здоров'я Українського католицького університету (УКУ), в рамках реалізації субпроекту Світового Банку “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” у Львівському  онкоцентрі 25.11.2015 відбувся круглий стіл на тему "Психологічна допомога онкохворим, можливості веб-платформи для менеджменту стресу" онкологів з психоонкологом  Базельського університету (м. Базель, Швейцарія) магістром психології Олександрою Фесллер

Успішний досвід психологічної допомоги онкохворим у Швейцарії презентувала психоонколог  Базельського університету, магістр психології Олександра Фесллер.

Новаторством у онкопсихології Швейцарії є діяльність онлайн ресурсу, так званої веб-платформи STREAM (Stress aktivmindern), яка перекладається як “активне пом’якшення стресу”.

Ракові захворювання попри фізичний вплив на організм людини впливають на її психічне здоров’я. STREAM (Stress aktivmindern) це програма, яка створена онкологами та психологами для людей, хворих на рак. Програма розроблена на 8 тижнів (8 модулів) і передбачає вправи та інструкції у галузі клінічної психології, зокрема побудовані на когнітивно-поведінковій терапії, яка базується на усвідомленні того, що психологічні проблеми спотворення реальності та неадекватні дії у відповідь на існуючі проблеми підтримують розвиток існуючих проблем і розладів. Кожен навчальний модуль складається з 3-ох частин.

Діяльність онлайн платформи є актуальною сьогодні оскільки інтернет стає все більш доступним джерелом отримання інформації.

Лише кожен 4-й онкохворий звертається за психологічною допомогою у медичні заклади, інші не визнають потребу психологічної допомоги і соромляться за нею звертатись та й кваліфікованих онкопсихологів є неостатньою.

Дана методика проявила себе дієвою, але слід пам’ятати, що не усі пацієнти готові працювати над собою і не у всіх випадках вона дає бажаний результат.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua