20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Анонс акції «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок» у Львівській області 5-19 жовтня 2015 року

 25.09.2015

Щорічно в жовтні у Львівській області проводиться акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок». Впродовж акції можна обстежитись безкоштовно та отримати консультацію у будь-якому медичному закладі Львова та області.

Цьогоріч з 5 по 19 жовтня акція проходить за участю проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».


У рамках проведення «Днів профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок» буде проведено ряд заходів. Традиційно,  семінари, прес-конференції та виступи спеціалістів у ЗМІ щодо профілактики та можливостей лікування захворювань шийки матки та грудної залози, підготовлено інформаційні матеріали для населення області. Заплановано проведення виїздів онкогінекологів для огляду персоналу та пацієнтів у заклади охорони здоров’яЛьвівщини. А також забезпечення безперебійної щоденної роботи: цитологічних лабораторій, онкологічного центру та поліклінічного відділення у Львові, диспансеризації та лікування виявлених онкохворих, відповідно до протоколів на наказів Міністерства охорони здоров’я України.

План заходів в рамках акції «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок» у Львівській області затверджено наказом Департаменту ОЗ ЛОДА від 22.09.2015 року № 719.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

 

 

 

 

тел. 276-23-60

 

locz@mail.lviv.ua