18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Конкурс професійної майстерності «Краща сестра медична Львівщини - 2018»

27.04.2018

Сьогодні, 27 квітня 2018 року, на базі Комунальної міської дитячої клінічної лікарні відбулися теоретичний та практичний етапи конкурсу професійної майстерності «Краща сестра медична Львівщини -2018». 

Цього року у змаганні беруть участь 35 медичних сестер - переможців внутрішньолікарняних конкурсів закладів охорони здоров’я області.

Урочисте відкриття розпочала головний позаштатний спеціаліст-експерт департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з медсестринства Наталія Галапац. Вона відзначила велику відповідальність роботи медичної сестри, побажала учасницям успіхів на всіх етапах конкурсу та представила членів журі, суддівських бригад та лічильної комісії. Головою журі конкурсу є президент ГО «Львівська обласна асоціація медичних сестер» Ірина Шевчук.

Від імені департаменту охорони здоров’я учасниць привітав начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення Андрій Голдун: «Мені дуже приємно бути на цьому конкурсі. Памятайте, якщо ви будете вміти виконувати вашу роботу на найвищому рівні, ви як фахівці будете потрібні завжди і всюди».

З вітальним словом виступив заступник головного лікаря з хірургічної роботи міської дитячої клінічної лікарні Федір Осим: «Хочу відзначити, що конкурс вже вкотре відбувається в нашій установі. Медсестринство – це галузь, найбільш наближена до населення, що потребує неабияких здібностей та знань, як теоретичних, так і практичних. В умовах медичної реформи пацієнт буде вимагати надання максимально якісної медичної допомоги».

«Ви всі – найкращі медсестри області, дякую вам за велику щоденну працю. Дуже тішить, що ви хочете постійно вдосконалювати свою професійну майстерність», - зазначила директор Львівського медичного коледжу післядипломної освіти Леся Вовк. 

Перший етап конкурсу передбачає проведення тестування, другий – оцінку практичних навичок з медсестринства в терапії, хірургії та педіатрії, а також демонстрацію техніки хірургічної та гігієнічної обробки рук.

Фінал конкурсу, підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться під час урочистостей з нагоди святкування Міжнародного дня медичної сестри 16 травня 2018 року.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua