10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Спалах кору у ТОВ "Бадер Аунде Україна” (станом на 24 квітня 2018 року)

  24.04.2018

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що 11 квітня 2018 року до закладів охорони здоров’я госпіталізовано працівників ТОВ «Бадер Аунде Україна». Всього захворіло –51 особа, з них 28  - госпіталізовано, 23 особи оглянуті, від госпіталізації відмовились і отримують лікування в амбулаторних умовах. Діагноз – кір.

Станом на 24 квітня 2018 року виписано 16 осіб. На стаціонарному лікуванні залишається 12 осіб, з них 7 – у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні (ЛОІКЛ), 3 - інфекційному відділенні Новорояворівської РЛ №1, 1 особа - в інфекційному відділенні Городоцької ЦРЛ та 1 - в інфекційному відділенні Жидачівської ЦРЛ.

Стан усіх пацієнтів середньої важкості. Всі госпіталізовані є працівниками ТОВ “Бадер Аунде Україна” (с. Кожичі, Яворівського району Львівської області).

Всім госпіталізованим медична допомога надається згідно клінічних протоколів.  

Нагадаємо, кір - інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. 

Єдиним методом профілактики захворювання є щеплення. 

                                                                                                       

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua