16 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Захищені разом#вакцинипрацюють». В Україні розпочався тиждень імунізації

 24.04.2018

Сьогодні, 24 квітня 2018 року відбувся брифінг "Тиждень імунізації. Вакцини приносять результат!", який приурочений проведенню тижня імунізації на Львівщині.

Всесвітній тиждень імунізації (World Immunization Week) проводиться у другій половині квітня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Цьогорічне гасло – «Захищені разом#вакцинипрацюють».

«У межах Європейського тижня імунізації,  в Україні розпочався український тиждень імунізації. Мета цього тижня - привернути увагу як медичної спільноти, так і батьків до вакцинації аби захисти себе та наших дітей. Але це потрібно робити не лише під час тижня вакцинації, а й щоденно. В Україні від 10-ох небезпечних хвороб проводять вакцинацію. Мова йде про гепатит В, туберкульоз, кір, краснуху, паротит, дифтерію, правець, кашлюк, поліомієліт, Хіб- інфекцію. Для того, щоб у нас сформувався колективний імунітет, рівень вакцинації повинен сягнути 95%. Тоді держава буде вважатися безпечною. Сподіваємось і на вашу підтримку та співпрацю в проведенні тижня імунізації», - про це під час брифінгу повідомила в.о.начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Любомира Кутневич.

«За підсумками останніх трьох місяців, Львівщина входить у число чотирьох областей, де вакцинація від кору значно збільшилась. Це пов’язано зі спалахом інфекції, тому мешканці почали активно вакцинувати себе та своїх дітей. Серед лідерів також Київська, Одеська, Івано-Франківська області», - зазначила  головний експерт департаменту з епідеміології Наталія Іванченко. «На сьогодні всі заклади охорони здоров’я Львівщини забезпечені всіма необхідними вакцинами у повному обсязі. Усі вони перекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я, тому є якісними і безпечними».

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА розробив наліпки з героями мультфільмів для дітей, котрі зробили щеплення.

«Ми хочемо, щоб наші діти звикали до думки, що вакцинація – це необхідний елемент у суспільстві, який гарантує їм захист. Діти повинні бути щасливі та вакциновані», - наголосила  Наталія Іванченко.

 

Не відставайте від життя! Вакцини приносять результат!     

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua