10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Небезпечною є не вакцина, а хвороба від якої вакцинуємо

 24.04.2018

Сьогодні, 24 квітня 2018 року, в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбувся тренінг з питань теорії та практики вакцинації для лікар-педіатрів та лікарів «загальної практики сімейної медицини».

«Розпочався Всеукраїнський тиждень вакцинації. Ми зібралися аби привернути увагу до імунізації та захисти себе і наших дітей. Але це потрібно робити не лише під час тижня вакцинації, а й щоденно. Якщо досягнемо 95% вакцинації, то це вже буде сформований колективний імунітет та й держава буде вважатися безпечною. Департамент охорони здоровя розробив наліпки з героями мультфільмів для дітей, котрі зробили щеплення. Їх можна клеїти на шкільне приладдя, щоб привернути увагу ще невакцинованих дітей»,- зауважила Любомира Кутневич, в.о.начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров'я.

Експертка департаменту з епідеміології Наталія Іванченко розпочала тренінг з роз’яснення навіщо потрібна вакцинація, зосередила увагу присутніх на видах вакцин та ефективному консультуванні. «Вакцинація є надзвичайно важливою і необхідною. Небезпечною є не вакцина, а хвороба від якої вакцинуємо».

Доводила ефективність вакцин Оксана Пушкарьова, лікар-епідеміолог обласного ресурсного методично-моніторингового центру ЗУСДМЦ.

Спростовувала міфи щодо вакцинації Тетяна Кудик, реґіонарний тренер ЮНІСЕФ, завідувач терапевтичним відділенням Жовківської ЦРЛ.

Як зберегти холодовий ланцюг наголошувала Наталія Гончар, лікар-епідеміолог обласного ресурсного методично-моніторингового центру ЗУСДМЦ.

Технікою проведення щеплень ділилася медична сестра кабінету вакцинації ЗУСДМЦ  Евеліна Волошин.

 

Учасники конференції отримали сертифікати, які нададуть відповідну кількість балів для атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії.

 

А так сьогодні виглядав кабінет щеплень:

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua