11 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся благодійний забіг в Баварії заради Львівського «ОХМАТДИТу»

 23.04.2018

10408 км пробігли учасники Eine Welt Lauf невеличкого містечка Тіттінг, що в Баварії. Щороку громада міста організовує благодійні забіги. Такі забіги відбулися для школи в Болівії, для програми кредитування в Африці, ще була Індія, тепер от Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».

«Містечко Тіттінг в Баварії маленьке, але з великим серцем. Тому і відчуває та розуміє потреби людей далеко за межами Німеччини. 2,5 тис населення, з якого лише 700 чоловік проживає в самому місті, а решта - у віддалених околицях. Люди неймовірно гарні. Не лише на вроду, але й душею», - зауважує Мар’яна Возниця, головна лікарка «ОХМАТДИТ» - «Не думаю, що їм всім живеться надто легко, чи грошей в них забагато».

 

 

Мешканці баварського містечка вирішили допомогти дітям зі Львівщини, тому що керівник благочинного фонду «НОРЕ» Вальфганг Понто розповів про дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» місцевій громаді. «І саме Вольфган переконав громаду Тіттінгу допомагати саме нам! Він просто по-іншому не може!», - продовжує Мар’яна Возниця.

Участь у благодійному забігу взяли понад 1000 учасників. Звучала українська музика, все було прикрашено в синьо-жовтих тонах. Деякі мешканці, котрі не приймали участь в забігу, допомагали в інший спосіб: готували солодощі та інші смаколики. «Самоорганізація громади була на дуже високому рівні, відчувалася відповідальність кожного, небайдужість та довіра. Маленьке баварське містечко надихнуло мене більше, ніж щось інше. Треба вірити в себе та брати відповідальність на себе!», -  Мар’яна Возниця.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua