23 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Підписано контракт з компанією Siemens на постачання УЗД апаратів

 04.04.2018

У рамках субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" Департамент охорони здоров'я ЛОДА підписав договір ICB 4.1.10 Lot 1 з компанією Siemens Healthcare GmbH (сума контракту 135 500 євро) на постачання УЗД апаратів в області установи третинного рівня: Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна клiнiчна лiкарня», Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр», Комунальний заклад Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

Обладнання вдалось закупити за рахунок коштів економії, яка утворилась в результаті раніше проведених міжнародних конкурсних торгів.

Довідково

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

У Львівській області субпроект “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” спрямований на покращення стану здоров’я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики “Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” уряду України та МБРР № 8475-UA.

З інформацією про субпроект можна ознайомитись на сайті Проекту http://wb.moz.gov.ua та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА  http://www.health-loda.gov.ua

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua