24 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Віннер Груп Україна» забезпечила Львівську обласну клінічну лікарню неонатальним реанімобілем

 30.03.2018

Сьогодні, 30 березня 2018 року на території Львівської обласної клінічної лікарні відбулася передача реанімобіля компанією «Віннер Груп Україна» для обласного відділення інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною  бригадою  невідкладної допомоги ЛОКЛ.

Захід пройшов за участі голови Правління компанії «Віннер Груп Україна» Петра Рондяка та в.о. генерального директора ЛОКЛ Михайла Гички.

Реанімобіль на базі Ford Transit обладнано медичним устаткуванням для транспортування новонароджених високого перинатального ризику. Новий реанімобіль для малюків має надсучасне обладнання, зокрема: автономний інкубатор для довготривалого транспортування новонароджених, пульсоксиметр, електронний аспіратор, монітор пацієнта, шприцевий насос з можливістю живлення від мережі, апарат штучної вентиляції легень для новонароджених, санітарна сумка для надання першої допомоги.

«Щороку у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласній клінічної лікарні перебуває понад 700 немовлят з масою тіла при народженні від 500 г. Пацієнтів переводять сюди з різних акушерських стаціонарів Львова та області. Транспортування малюків має бути безпечним та здійснюватися винятково за допомогою професійно обладнаного реанімобіля. Востаннє такий транспортний засіб був придбаний у 2009 році, і на сьогодні його пробіг становить уже близько 700 000 км», - зазначила Зоряна Салабай,  завідуюча відділом інтенсивної терапії недоношених новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні.

«Наша лікарня має 230-річну історію і пережила не одну реорганізацію. В усі часи у стінах Львівської лікарні працювали винятково професіонали, а людське життя і здоров’я завжди були найбільшими цінностями. Однак теперішні умови праці лікарів та перебування пацієнтів у закладі, зокрема у неонатологічному корпусі, на жаль, потребують суттєвих змін. Наразі у цьому корпусі застарілі системи автоматичної вентиляції, каналізації, водопровід та електромережа. Їх необхідно замінювати. Окрім ремонту лікарня гостро потребує новітнього медичного обладнання. Тому ми із неймовірною вдячністю чекаємо на продовження благодійного проекту компанії «Віннер Груп Україна», – зазначив Михайло Гичка, в.о. генерального директора Львівської обласної клінічної лікарні.

Проект відродження Львівської лікарні має особливе історичне значення для «Віннер Груп Україна». Адже батьки Івана Гинянського, засновника і СЕО компанії, народилися саме тут, на Західній Україні, проте змушені були залишити батьківщину в 1930-х роках.

«Сьогодні разом із нашими партнерами ми передали Львівській обласній клінічній лікарні надсучасний реанімобіль, перший такого рівня в Україні. Другий уже проходить підготовку до передачі. Обладнання автівок, яке ми встановили разом із партнерами, дозволяє суттєво зменшити критичні вібрації у дорозі, підтримувати життя і транспортувати немовлят, що перебувають у зоні ризику», – говорить Петро Рондяк, голова правління «Віннер Груп Україна».

Нагадаємо, впродовж 2016 – 2017 років «Віннер Груп Україна» передала лікарні три інкубатори для новонароджених недоношених дітей SI-610-1 загальною вартістю 52 тис. євро. У червні компанія планує передачу другого автомобіля, а у другому півріччі 2018 року – початок масштабної реконструкції неонатального центру та оснащення його новітнім обладнанням.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua