24 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Перемога Старосамбірської ЦРЛ у проекті Транскордонного співробітництва «Спільно на охороні людського життя»

 29.03.2018

Програма транскордонного співробітництва дає особливу можливість для розвитку прикордонних територій, а враховуючи географічне розташування Старосамбірщини та коло міжнародних партнерів – це унікальний шанс за фінансової підтримки Європейського Союзу вирішити найбільш кричущі проблеми.

Тому, ще в 2016 році головним лікарем Старосамбірської ЦРЛ Юрієм Войтівим та Старосамбірською районною радою подана заявка на участь у конкурсі транскордонної співпраці «Спільно на охороні  людського життя». Це інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні.

І от результат – перемога в конкурсі. Про це у сесійній залі Старосамбірської районної ради говорили на інформаційній конференції «Успіх Старосамбірщини в рамках міжнародної співпраці та нові конкурсні можливості» - голова Львівської обласної ради – Олександр Ганущин, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, голова Старосамбірської районної державної адміністрації – Орест Бонк та виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин.

Більш детальніше про передбачені заходи у межах переможного проекту у галузі охорони здоровя доповів головний лікар КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» Юрій Войтів.

Отже, для Старосамбірської ЦРЛ буде закуплено сучасне медичне діагностичне та лікувальне обладнання для надання висококваліфікованої невідкладної медичної допомоги. Також буде придбано реанімобіль класу С для транспортування хворих із ділянки пункту пропуску Смільниця-Кросценко у Старосамбірську ЦРЛ та при необхідності перевезення хворих в установи ІІІ-го рівня надання медичної допомоги. 

Бюджетом проекту передбачено виділення коштів у розмірі  - 787 687,33 євро. Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua