24 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


В ЛОКЛ осучаснили хірургічний блок №2

 27.03.2018

Сьогодні, 27 березня 2018 року, у Львівській обласній клінічній лікарні осучаснили хірургічний блок №2. Замінили усі електромережі, водопостачання та водовідведення, мережі подачі кисню та вуглекислого газу для проведення малоінвазивних втручань.

Також закуплено три  операційних столи, чотири LED-лампи з потужністю 160 000 – 120 000 люкс/метр, сучасний наркозний апарат з моніторингом стану пацієнта, три приліжкові монітори та відеовідсмоктувач.

Операційна хірургічного відділення є унікальною за своєю будовою. Дає можливість візуалізації навчального процесу для студентів ЛНМУ імені Данила Галицького, курсантів післядипломної освіти, лікарів-інтернів. У Європі така можливість є у Відні та Львові.

Кожного року у відділенні проводиться 1700-1800 оперативних втручань, з них близько 40% - малоінвазивні оперативні втручання.

На відкритті оновленого відділення були присутні голова облдержадміністрації Олег Синютка, заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак, директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Головний лікар ЛОКЛ Михайло Гичка висловив подяку керівництву області, депутатському корпусу, департаменту охорони здоров’я, а також народному депутату України Оксані Юринець за підтримку та сприяння у відкритті хірургічного блоку.

   

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua