27 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Департамент охорони здоров'я співпрацюватиме з ГО "Центр громадського моніторингу та дослідження"

 13.03.2018

Сьогодні, 13 березня 2018 року, між Департаментом охорони здоров'я ЛОДА та  ГО "Центр громадського моніторингу та досліджень" було підписано меморандум про партнерство та співпрацю у рамках реалізації Проекту з підсилення врядування та незалежного моніторингу Проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", зокрема субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області".

Відповідно до даного меморандуму ГО "Центр громадського моніторингу та досліджень" допомагатиме Департаменту охорони здоров'я у проведенні та супроводженні тендерних процедур, відповідно до правил Світового банку. Ще одним із завдань Центру буде моніторинг проведених закупівель та інформаційних повідомлень щодо можливостей використання, придбаного у рамках субпроекту, обладнання. Також Центр відслідковуватиме появу негативних медійних матеріалів та публікуватиме об'єктивну та незалежну думку щодо висвітлених фактів.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua