19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Краще працюєш - більше отримуєш!

 13.03.2018

Спільний проект Світового Банку і МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» за активну роботу у Медичній інформаційній системі модернізував заклади охорони здоров’я  додатковою комп’ютерною технікою. Обладнання придбане за кошти обласного бюджету у 2017 році. 

 

 

Відтак, завдяки відповідальній праці Елеонори Потерейко та Тетяни Ружак (Жидачівська центральна районна лікарня), Ірини Самсін (Червоноградська міська лікарня), Мар’яни Чекової (Новояричівська районна лікарня), Наталії Андрушків (Сколівський центр ПМСД) і Оксані Настьошин (Самбірський центр ПМСД), їхні заклади отримують додатковий комп’ютер для продовження активної роботи у Електронному реєстрі жіночого населення Львівської області.

 

 

 

Також Олеся Походило, лікар акушер-гінеколог Львівської обласної клінічної лікарні, отримала комп’ютер для подальшого вдосконалення. Так, найближчим часом цитологія Західноукраїнського дитячого медичного центру та Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги буде також вноситись у електронний реєстр.

 Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua