17 грудня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Конкурс на посаду генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи

12.03.2018

6 березня 2018 року проведено збори трудового колективу КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи» з приводу заміщення вакантної посади генерального директора.
Конкурс буде проводитись за порядком визначеним Постановою Кабінету Міністрів від 27.12.2017 року. На виконання рішення Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора госпіталю.
На зборах трудового колективу були присутні 294 члени трудового колективу. Було висунуто кандидатури членів комісії з числа трудового колективу, які будуть представляти трудовий колектив в складі комісії по відбору претендентів на посаду генерального директора, а саме:
- Підлісецький Андрій Теофілович – завідувач 1-го ортопедичного відділення;
- Задорожна Оксана Василівна – завідувач 1-го неврологічного відділення;
- Гречин Оксана Євгенівна – завідувач відділення гіпербаричної оксигенації;
- Гармаш Наталія Миколаївна – лікар-психотерапевт (резерв).
Працівники виявили неабияку зацікавленість і небайдужість до обрання генерального директора КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім..Ю.Липи».

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua