20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Електронний реєстр в щоденній роботі установ

 28.02.2018

Стрийська центральна міська лікарня, на базі якої діє Міжрайонний скринінговий центр, систематично запроваджує роботу у Медичній інформаційній системі. Завдяки налагодженній співпраці працівників кабінету мамографії Стрийської міської поліклініки із гінекологами та сімейними лікарями Миколаївського, Жидачівського, Стрийського та Сколівського районів Львівської області в частині скринінгу жіночого населення раку шийки матки і грудної залози впроваджується eHealth на Львівщині, а саме медична інформаційна система Doctor Eleks - електронний реєстр жіночого населення.

Після відвідування вищезазначених спеціалістів для кожного пацієнта створено електронну медичну картку, що у майбутньому забезпечує широкі можливості для аналізу даних пацієнтів та полегшує обмін інформацією з іншими медичними установами. Зручна система пошуку даних дозволяє без особливих зусиль знайти необхідну інформацію у великих об'ємах медичної документації.

Амбулаторія сімейної медицини поліклінічного відділення Стрийської ЦМЛ працює з медичною інформаційною системою Doctor Eleks. Штат амбулаторії включає 4 лікарі і 4 медсестри загальної практики - сімейної медицини. Для раннього виявлення патології в онкогінекології направляємо на мамографію і цитологічне дослідження жінок з контролем результатів обстежень.

В 2017 році в поліклінічному відділенні Стрийської ЦМЛ пройшли мамографічне обстеження 1 707 жінок, від початку 2018 року – 444 жінки. Всі жінки внесені в МІС Doctor Eleks.

Лікарі загальної практики – сімейної медицини Стрийської ЦМЛ під своїми логіками заходять в медичну інформаційну систему Doctor Eleks.

Медичні сестри загальної практики – сімейної медицини в роботі з медичною інформаційною системою Doctor Eleks – вводять персональні дані жінок при скеруванні лікарем на цитологію та мамографію.

Лікар – рентгенолог описує мамографії, вносить інформацію в МІС Doctor Eleks.