20 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


ІІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі-2018»

 26.02.2018

З 22 по 25 лютого у м. Кременець (Тернопільська обл.) пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» та ІІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі-2018».

Свою майстерність на чемпіонаті демонстрували загалом 31 команда, серед яких 18 команд з України та 6 – іноземних (Польща, Литва та Ізраїль). До участі була запрошена бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У програмі проведення змагань були нічні та денні конкурси. Бригади демонстрували практичні навички у наданні допомоги «потерпілому» юнакові під час падіння з висоти 6-ти поверхової будівлі, а також вибирали тактику надання допомоги пацієнту з гіпертонічним кризом та гострим порушенням мозкового кровообігу, скеровували його у правильно обраний спеціалізований заклад охорони здоров’я, проводили серцево - легеневу реанімацію, забезпечували власну безпеку під час виклику, де є озброєна людина. Також завдання передбачали демонстрацію навиків при проведенні медичного сортування з 20-ма «потерпілими», вміння взаємодіяти між диспетчерами та силовиками.

За підсумками змагань команда Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги посіла 4 - місце та була нагороджена призом за найкраще виконання одного із конкурсів. Результат вагомий для нашої молодої команди.

В рамках чемпіонату була проведена науково-практична конференція, де обговорювались питання щодо стану служби екстреної медичної допомоги в Україні, проблеми та шляхи вирішення. Також йшлося про історію виникнення конкурсного руху, роль стимуляційного навчання у підготовці висококваліфікованих спеціалістів у медицині до шпитального етапу, організацію системи екстреної медичної допомоги Ізраїлю та інше.

 Учасником конференції була Ірина Сисоєнко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, яка розповіла про систему екстреної медичної допомоги в умовах діючого законодавства.

 Арсен Гудима, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини Тернопільського медичного університету ім. І. Горбачевського, нагадав присутнім, що Львівський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф був першим з України, побувавши на таких змаганнях  в 2006р. м. Єсенік, Чехія. Пізніше, в жовтні 2006р. такі змагання були проведені і на Львівщини як «Галицькі медичні ралі».

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua