26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер у Миколаєві

 26.02.2018

Згідно наказу департаменту ОЗ ЛОДА від 07.11.2017 р. № 848 «Про продовження навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» у 2018 році», наказу Департаменту ОЗ ЛОДА від 30.01.2018 р. № 70 та плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я ЛОДА на  2018 рік 23.02.2018 р. на базі Миколаївської КЦРЛ відбувся семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» для сестер медичних, фельдшерів центрів ПМСД, поліклінічних відділень, амбулаторій ЗПСМ, фельдшерсько-акушерських пунктів, ОТГ Миколаївського в якому прийняли участь 90 спеціалістів.

Учасників семінару привітали: заступник головного лікаря Миколаївської ЦРЛ з медичного обслуговування населення Кучер Ю.Б. та заступник головного лікаря з медсестринства Мацьків О.Б.

Перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

Галапац Наталія – головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, магістр із спеціальності «Сестринська справа» із презентацією та тему: «Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер».

Цьолко Ярина - лікар-педіатр КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ»  із презентацією «Прості рішення непростих дитячих проблем в педіатрії».

Тарас Марія – фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» довела до відома присутніх основні аспекти з профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій у  ЗОЗ  ПМСД.

Щебель Олег  -  лікар-інструктор навчально-тренувального відділу  КЗ ЛОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  провів тренінг із надання  надання невідкладної медичної допомоги при невідкладних станах.      

Шевчук Ірина – президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, магістр із спеціальності «Сестринська справа» про розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва в медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню. Також довела до відома присутніх інформацію про найвищу відзнаку медичних працівників Орден Святого Пантелеймона.

Підводячи підсумки семінару головний лікар Миколаївської КЦРЛ Ірина Хрущ відзначила про важливу роль сестринської служби у наданні медичної допомоги населенню району та подякувала організаторам за проведений семінар.

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

Головний позаштатний спеціаліст-експерт  

 департаменту охорони здоров’я ЛОДА  з медсестринства                                          Н. Галапац