22 жовтня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Прес-конференція «За вільний від тютюнового диму Львів»

 09.02.2018

8 лютого 2018 року відбулася прес-конференція «За вільний від тютюнового диму Львів: як змінилося виконання антитютюнового законодавства за останні 2 роки». У заході прийняли участь:  Петро Рой, представник коаліції громадських організацій «За вільний від тютюнового диму Львів», Юрій Островерха, головний лікар обласного центру здоров’я, координатор проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика і зміцнення здоров’я в Україні», Олександра Штибель, начальник відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та педагог Анна Мармуляк.

Були представлені підсумки громадського моніторингу щодо дотримання заборони тютюнокуріння в приміщеннях закладів громадського харчування та ресторанного господарства, який провели волонтери громадських організацій Коаліції. Як засвідчив, Петро Рой,  проведеними дослідженнями зареєстровано статистично достовірну позитивну динаміку у порівнянні з даними 2015 р.

Юрій Островерха зупинився на висновках проведеного у 2017 році в Україні опитування дорослих щодо вживання тютюну: «За період 3 2010 по 2017 р. в країні, завдяки прийняттю ряду законів, спрямованих на протидію тютюнокурінню, поширеність куріння серед дорослого населення скоротилася майже на 20%. Понад 90% дорослих знають, що тютюнокуріння може призвести до серйозних захворювань і  83,2% з них підтримують заборону куріння в громадських місцях. Серед усіх громадських місць, включених до опитування, рівень впливу вторинного тютюнового диму був найнижчим у медичних закладах (3,7%). З-поміж курців, які зверталися до медичних працівників протягом останніх 12 місяців, у 49,2% поцікавилися, чи вони курять, і 39,4% отримали пораду припинити курити».

Керівник одного з структурних підрозділів головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Олександра Штибель, детально розповіла яким чином громадяни можуть захистити своє право на вільне від тютюнового диму повітря у приміщеннях кафе, барів та ресторанів.

Закінчилася прес-конференція відповідями спікерів на численні запитання присутніх, що засвідчило актуальність тематики та важливість проведення подібних заходів у майбутньому.

 

  

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua