17 грудня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Департамент ініціював створення «Академії головних лікарів». Розпочалася перша стратегічна сесія

 19.01.2018

Департамент охорони здоров’я аби посилити професійну підготовку головних лікарів закладів охорони здоров’я області та забезпечити ефективне управління запроваджує на 2018 рік ряд сесій «Академії головних лікарів». Таке навчання керівників дасть можливість підвищити спроможність управлінських кадрів, сформувати кадровий резерв та провести заходи з реформування у сфері охорони здоров’я.

До проведення «Академії» будуть залучені експерти з медичного права, кадрової роботи, економіки охорони здоров’я, комунікації, медичного менеджменту, медичного страхування та інших напрямів з числа фахівців МОЗ України, Академії державного управління при Президентові України, Українського католицького університету, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, профспілки  працівників охорони здоров’я та інших неурядових організацій.

«Завданням Академії буде покращення комунікації між керівниками закладів охорони здоров’я та іншими цільовими аудиторіями. Ми вибрали формат майданчику. В час викликів необхідно вчитися правильно себе проявляти. Наша мета – нові знання. Також нам важливо в процесі проведення сесій придумувати нові форми навчання. Сподіваюсь, що в подальшому це спровокує кожного з вас до пошуку нових проектів та цікавих ідей», – розпочала першу сесію директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Привітала учасників Академії і голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур. Вона розповіла як район працює в галузі медицини.

Навчав вибудовувати ефективні комунікації експерт Дмитро Сіманський. Він ретельно звертав увагу на важливість планування, організацію, а особливо оцінювання кожної комунікації.

Учасники розповідали про свій досвід комунікації та критично були оцінені експертом. Відверта розмова спонукала до пошуку ефективних механізмів налагодження спілкування між лікарем та журналістом.  Також тренер вчив розробляти кризові сценарії.

Далі відбувалась робота в групах. Кожна з груп мала свою індивідуальну тему для підготовки прес-конференції. Завдання полягало у вмінні організувати та провести прес-конференцію.

«Звертайтесь до своєї цільової аудиторії всіма можливими каналами, доносьте свою інформацію правильно. Подавайте нове та важливе. Слухайте те, що говорять. Дивіться, що публікують. Кожна сутність має бути зрозумілою для аудиторії. В цьому і є успіх ефективної комунікації», - завершив Дмитро Сіманський.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua