11 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Ситуація щодо спалаху кору на Львівщині. Станом на 18.01.2018

 

 18.01.2018

Станом на 18 січня в області на кір захворіло 105  осіб, з них 77  дітей. За останню добу госпіталізовано 5 осіб, четверо з яких діти. Захворюваність кором реєструвалася в 9 населених пунктах. Найбільше випадків зареєстровано у м.Львові – 79 осіб, з них 58 діти. Фіксуються поодинокі випадки також у Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Пустомитівському, Сколівському. Ст.Самбірському та Яворівському районах та м.Н.Розділ.

Нагадуємо, що кір – небезпечне та заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала людина,  що виділяє вірус, теж захворіють, якщо вони не були 2-х разово щеплені або не хворіли на кір. 

Специфічного лікування від кору немає. Єдиний надійний захист – вакцинація. Дві дози  вакцини захищають від хвороби. Якщо дитина пропустила першу чи дугу дозу вакцини КПК за графіком -  зверніться до медичного закладу і отримайте безкоштовне щеплення. Якщо Ви дорослий і невакцинований проти кору  та не хворіли на кір -  також рекомендується зробити щеплення.

 

Не гайте часу, звертайтесь до сімейного лікаря і провакцинуйте своїх дітей!

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.u