13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Ситуація щодо спалаху кору на Львівщині. Станом на 18.01.2018

 

 18.01.2018

Станом на 18 січня в області на кір захворіло 105  осіб, з них 77  дітей. За останню добу госпіталізовано 5 осіб, четверо з яких діти. Захворюваність кором реєструвалася в 9 населених пунктах. Найбільше випадків зареєстровано у м.Львові – 79 осіб, з них 58 діти. Фіксуються поодинокі випадки також у Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Пустомитівському, Сколівському. Ст.Самбірському та Яворівському районах та м.Н.Розділ.

Нагадуємо, що кір – небезпечне та заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала людина,  що виділяє вірус, теж захворіють, якщо вони не були 2-х разово щеплені або не хворіли на кір. 

Специфічного лікування від кору немає. Єдиний надійний захист – вакцинація. Дві дози  вакцини захищають від хвороби. Якщо дитина пропустила першу чи дугу дозу вакцини КПК за графіком -  зверніться до медичного закладу і отримайте безкоштовне щеплення. Якщо Ви дорослий і невакцинований проти кору  та не хворіли на кір -  також рекомендується зробити щеплення.

 

Не гайте часу, звертайтесь до сімейного лікаря і провакцинуйте своїх дітей!

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.u