13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Працівники Головного управління статистики у Львівській області провакцинувались від кору

 16.01.2018

Працівників Головного управління статистики у Львівській області провакцинували від кору. Це відбулось завдяки тісній співпраці з департаментом охорони здоров’я. Підтримавши ініціативу управління статистики, департамент делегував мобільну бригаду фахівців для проведення вакцинації.

«Кір — вірусне захворювання, яке характеризується вираженою інтоксикацією, гарячкою, запальними явищами з боку дихальних шляхів, кон'юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і висипом на шкірі. І хворіють не лише діти. Кір небезпечний своїми ускладненнями, такими як пневмонія та енцефаліт.  Станом на сьогодні, за 2 тижні 2018 року захворіло вже 92 особи, з них 58 – діти. В минулому році зареєстровано 114 випадки, з них 50 – в грудні. Люди, які перехворіли на кір мають стійкий пожиттєвий імунітет. Специфічного лікування від кору немає. Проте захворюванню можна запобігти», - повідомила Наталія Тімко, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з епідеміології. 

«Наші працівники належать до групи ризику щодо інфекційних захворювань, адже впродовж усього робочого дня ми контактуємо з людьми. Сьогодні в області відмічається спалах кору, тому усвідомлюючи це, вирішили вберегтися від недуги шляхом вакцинації. Облдержадміністрація та департамент охорони здоров’я запропонували нам допомогу у вирішенні цього питання. Це не перша співпраця з департаментом. Вже декілька років поспіль наші працівники проходять гінекологічні обстеження в центрі репродуктивного здоров’я населення», - зазначила начальник головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua