07 серпня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Вакцинація - це єдиний метод попередження хвороби», - Ірина Микичак

 15.01.2018

«Кір це висококонтагіозне, але, водночас, кероване захворювання, оскільки на нього можна вплинути вакцинацією. Специфічного лікування не існує. Хвороба небезпечна своїми ускладненнями, які можуть мати летальні наслідки. Вакцинація це єдиний та основний метод попередження хвороби», - зазначила Ірина Микичак під час брифінгу.

Станом на сьогодні, 15 січня, в області захворіло на кір 84 особи, з них 56 дітей. Із загального числа захворілих – 61 випадок захворювання зафіксували у місті Львові. Фіксуються випадки у Пустомитівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Буському та Сколівському районах.

«Сьогодні відбулось засідання обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій, на якій прийняли рішення продовжити канікули у всіх закладах освіти, де зареєстровано хоча б один випадок кору та з 22 січня поточного року обмежити доступ невакцинованих від кору дітей в організовані дитячі колективи. Також необхідно значно посилити вакцинацію населення як і серед дітей, так і серед дорослих», - додала директор департаменту.

Львівщина достатньо забезпечена вакцинами, в наявності є 56 тис доз. Охоплено вакцинацією 80% дітей.

Департамент охорони здоров’я закликає мешканців області не нехтувати здоров’ям своїх дітей. Все просто – прийдіть в поліклініку та зробіть щеплення від кору.

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua