10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Львівській області спалах кору

 28.12.2017

Станом на 27.12.2017 у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні на лікуванні перебувають 16 осіб, з них 4 дітей з діагнозом: кір, період висипань.

Кір - це захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом через повітря при розмові, кашлі, чханні. Вірус належить до числа високозаразних. Зі 100 чоловік, які не хворіли на кір і не мають 2 дози вакцинації при контакті з хворим захворіють 99. 
Необхідно в плановому порядку вакцинувати дітей віком 1 і 6 років. Хто не зробив своєчасно - звернутися в поліклініки і амбулаторії зараз. Після контакту з хворим вакцинуватися можна лише впродовж 72 годин. Далі - ефективне лише введення імуноглобуліну.
Спочатку кір проявляється як і грип. Підвищується температура тіла, виникає кашель, сльозотеча. На 4-5 добу виникають висипання за вухами, на обличчі, далі тулуб і кінцівки. Захворювання небезпечне своїми ускладненнями. Найчастіше - запалення легень і головного мозку.

Залишайтесь здоровими. Провакцинуйтесь! 


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua