23 жовтня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Підсумки проведення акції «Днів профілактики та раннього виявлення цукрового діабету» у Львівській області

 06.12.2017

Впродовж проведення акції «Днів профілактики та раннього виявлення цукрового діабету» у Львівській області з 30 жовтня по 13 листопада 2017 року було обстежено загалом 45 978 осіб, з них  - 4 207 дітей і 317 вагітних. Обстеження проводилося як серед організованих колективів (в першу чергу – школи та підприємства), так і серед відвідувачів лікувально-профілактичних закладів (в умовах лабораторії ЛПЗ). 

Після проведення досліджень, на диспансерний облік з вперше встановленим діагнозом цукрового діабету взято 611 осіб, серед яких дітей та вагітних не було. З вперше виявлених пацієнтів, з метою призначення інсулінотерапії, госпіталізовано до спеціалізованих стаціонарів 29 осіб. Решті призначено лікування (дієта, таблетовані цукрознижуючі препарати) в амбулаторних умовах. Особам, у яких протягом акції було виявлено епізодичну гіперглікемію, але цукровий діабет не підтверджено, надано відповідні рекомендації стосовно режиму харчування та способу життя, вказано на необхідність періодичного контролю за рівнем глюкози в крові.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua