20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Навчання пластунів Проводу Львівського осередку Пласту з медичної допомоги у Львівському центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 15.11.2017

11-12 листопада на базі навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулось навчання з надання домедичної допомоги пластунів Проводу Львівського осередку Пласту за участі заступника директора департаменту охорони здоров’я Андрія Васько. Загалом, у вишколі навчались 25 пластунів.

Під час навчання пластуни навчались надавати допомогу при раптовій зупинці кровообігу, проведенню серцево-легеневої реанімації, у тому числі зі застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Тренувались надавати першу допомогу при травмах, кровотечах, падінні з висоти, підозрі на пошкодження хребта, травмі голови, грудної клітки, переломах кісток кінцівок та ін.

Також розглядались питання допомоги при тепловому ударі, опіках, укусах тварин, комах, змій, допомога при дорожньо-транспортних пригодах.

Такі занятті впродовж останніх десяти років проводяться для пластунів та молоді Львова. Цей захід є масштабним та популярним серед пластунів, оскільки на цьому вишколі вони здобувають  практичні та теоретичні знання з першої медичної допомоги.

До проведення занять були залучені інструктори Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Найбільш масштабним прикладом співпраці Львівського осередку Пласту та Центру екстреної медичної допомоги було проведення навчань пластунів з питань медичної допомоги під час міжнародної зустрічі пластунів усього світу у 2012 році. У заході взяли участь представники понад 30 країн світу з Європи, Америки, Австралії.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua