19 червня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Крок за кроком ми виведемо нашу медицину катастроф на належний рівень», - Ірина Микичак

 14.11.2017

Сьогодні презентували 2 автомобілі для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Машини придбані за кошти обласного бюджету. Вартість кожного з них – 2 млн. грн. Ці автомобілі належать до класу “В”, оснащені необхідним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.

За словами голови облдержадміністрації Олега Синютки, швидка медична допомога – це потреба №1 у системі охорони здоров’я. Завдяки рішенням обласної ради центр ЕМД МК отримав два сучасні автомобілі, а до кінця року буде закуплено ще два. «Сподіваємось, що ми на наступний рік зможемо не тільки збільшити кількість автомобілів, а й забезпечити всі наявні машини додатковим обладнанням».

«Сьогодні дуже приємна подія. Безумовно, це не покриє усю потребу, яка необхідна для міста та області, але це вже є перший крок. Зараз ми спільно з облдержадміністрацією напрацьовуємо шляхи реформування комунальних господарств. Тому на наступний рік ми вже зможемо виділити суттєву суму коштів для чергового придбання автомобілів швидкої допомоги», - зауважив Володимир Гірняк, заступник голови обласної ради.

Директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак зазначила, що станом на сьогодні практично завершено об’єднання всіх структур служби екстреної медичної допомоги у Львівській області. Натомість є один обласний центр швидкої медичної допомоги та медицини катастроф, який функціонує в області і забезпечує принцип екстериторіальності. «Під час реорганізації ми дістали у спадок достатньо важкий матеріально-технічний стан швидких. І лише завдяки злагодженій роботі обласної ради та адміністрації цей технічний ресурс починає покращуватись. Також хочу наголосити на проблемі кадрового забезпечення, яка є проблемою не тільки Львівщини. Це приблизно 60 вакансій водіїв. Роботи є дуже багато, але завдяки підтримці обласної влади, крок за кроком ми виведемо нашу медицину катастроф на належний рівень».  

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua