21 січня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Крок за кроком ми виведемо нашу медицину катастроф на належний рівень», - Ірина Микичак

 14.11.2017

Сьогодні презентували 2 автомобілі для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Машини придбані за кошти обласного бюджету. Вартість кожного з них – 2 млн. грн. Ці автомобілі належать до класу “В”, оснащені необхідним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.

За словами голови облдержадміністрації Олега Синютки, швидка медична допомога – це потреба №1 у системі охорони здоров’я. Завдяки рішенням обласної ради центр ЕМД МК отримав два сучасні автомобілі, а до кінця року буде закуплено ще два. «Сподіваємось, що ми на наступний рік зможемо не тільки збільшити кількість автомобілів, а й забезпечити всі наявні машини додатковим обладнанням».

«Сьогодні дуже приємна подія. Безумовно, це не покриє усю потребу, яка необхідна для міста та області, але це вже є перший крок. Зараз ми спільно з облдержадміністрацією напрацьовуємо шляхи реформування комунальних господарств. Тому на наступний рік ми вже зможемо виділити суттєву суму коштів для чергового придбання автомобілів швидкої допомоги», - зауважив Володимир Гірняк, заступник голови обласної ради.

Директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак зазначила, що станом на сьогодні практично завершено об’єднання всіх структур служби екстреної медичної допомоги у Львівській області. Натомість є один обласний центр швидкої медичної допомоги та медицини катастроф, який функціонує в області і забезпечує принцип екстериторіальності. «Під час реорганізації ми дістали у спадок достатньо важкий матеріально-технічний стан швидких. І лише завдяки злагодженій роботі обласної ради та адміністрації цей технічний ресурс починає покращуватись. Також хочу наголосити на проблемі кадрового забезпечення, яка є проблемою не тільки Львівщини. Це приблизно 60 вакансій водіїв. Роботи є дуже багато, але завдяки підтримці обласної влади, крок за кроком ми виведемо нашу медицину катастроф на належний рівень».  

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua