24 квітня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада-семінар з реалізації Урядової програми «Доступні ліки»

 25.10.2017

25 жовтня  2017 року в департаменті охорони здоров’я відбулася робоча нарада-семінар терапевтів, голів робочих груп з реалізації урядової програми «Доступні ліки».

Нараду провели Андрій Васько, заступник директора департаменту та Ірина Федак, головний позаштатний спеціаліст департаменту з терапії. Була звернена увага на кількість виписаних рецептів для хворих, а також кількість виділених та реалізованих коштів на свої територіях. Відмічені райони з високим відсотком виконання програми – Бродівський, Мостиський, Перемишлянський, міста Трускавець та Борислав. Низький відсоток в Турківському, Городоцькому  та Жидачівському районах.

Присутні районні та міські терапевти, лікарі загальної практики та сімейної медицини, завідувачі терапевтичними відділеннями, голови робочих груп з реалізації урядової програми мали змогу задати питання та поділитися результатами виконанням Програми в своїх районах.

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua