14 серпня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся черговий тренінг щодо розробки нової системи оплати послуг лікарень

12.10.2017

В рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я» у Львівській області 12 жовтня 2017 року у департаменті охорони здоровя розпочався черговий тренінг щодо проведення аналізу витрат закладів охорони здоров'я та формування бази даних пролікованих хворих.

 

Робочу групу проекту представляли Світлана Суховій, консультант проекту HFG-Ukraine, національний координатор з впровадження системи обліку витрат в пілотних регіонах, та Сергій Дяченко, заступник директора ДЗ "Центр медичної статистики МОЗ України".

 

Перед початком тренінгу відбулася робоча нарада за участі директора департаменту охорони здоров’я Ірини Микичак, начальника управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення Олександра Малоїда, а також Андрія Синюти як відповідальної особи за реалізацію проекту у Львівській області. Під час зустрічі було обговорено результати роботи по проекту за серпень-вересень 2017 року, а також узгоджено план заходів до кінця року.

 

Під час проведення тренінгу головні лікарі, економісти та статистики закладів охорони здоров'я Львівщини, які залучені до проекту, мали можливість обговорити проблемні питання та труднощі під час проведення аналізу витрат конкретної лікарні за серпень-вересень.

Сергій Дяченко та Світлана Суховій детально розяснили особливості встановлення та налагодження програмного забезпечення, принципи використання програмних модулів, правила формування бази даних пролікованих хворих.

 

На завершення було затверджено план-графік заходів щодо реалізації проекту на жовтень-листопад 2017 року.  

 

Прес-служба 

Департаменту охорони 

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua