27 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


23 заклади охорони здоров’я отримали нові цифрові кольпоскопи

 04.10.2017

4 жовтня 2017 року 23 заклади охорони здоров’я Львівщини, зокрема центральні районні лікарні області і жіночі консультації м.Львова, отримали нові сучасні кольпоскопи. Обладнання придбано в рамках «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017 – 2020 роки» за кошти обласного бюджету. 

 

Кольпоскопія це сучасний метод діагностики, який широко використовується при гінекологічних оглядах для профілактики та раннього виявлення раку шийки матки за допомогою кольпоскопа. Кольпоскоп розроблений за принципом бінокулярного мікроскопа, за рахунок оптичної системи та сфокусованого освітлення він дозволяє під збільшенням роздивитися поверхню органа, що досліджується. Кольпоскопія проводиться при звичайному гінекологічному огляді, не вимагає спеціальної підготовки та знеболення, триває близько 15 хвилин та не викликає зазвичай больових відчуттів та добре переноситься пацієнтками.

А цифрова кольпоскопія дозволить здійснювати обробку зображення на комп’ютері, що в свою чергу дасть високу точність діагностики. Отримані цифрові кольпоскопи виготовлені компанією «Scaner». Це компанія, яка працює в Україні з 1990 року та виробляє пристрої з якісних матеріалів та комплектуючих європейського виробництва, постійно впроваджуючи інноваційні ідеї.

«Це вперше, за багато років, коштом обласного бюджету закуплено обладнання для діагностики таких патологій. Тому наше першочергове заадання - діагностувати передракові стани. Тепер наші жінки отримають змогу здійснити якісну діагностику. Виявлення патології на доклінічній стадії значно полегшить лікування та дасть більше шансів на одужання», - зазначила директор департаменту Ірина Микичак.

Посилення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я підсилить спроможність скринінгової програми раку шийки матки, що впроваджується у рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua