22 жовтня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


26 вересня - Всесвітній День контрацепції

           26.09.2017

          26 вересня в усьому світі щорічно відзначається День контрацепції, організація  якого полягає в проведенні масштабної інформаційної кампанії, що охоплює все населення репродуктивного віку. Заходи, присвячені цьому дню, проводяться під девізом: «Контрацепція - це ваше життя, це ваша відповідальність».

           Основним завданням Дня є привернення уваги громадськості та влади до проблем, які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції, а також максимально підвищити обізнаність населення про методи контрацепції та дати молодим людям можливість самостійно приймати поінформовані, виважені рішення щодо питань сексуального та репродуктивного здоров'я, попередження незапланованих вагітностей.                 

        Як розповіла головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я і планування сім’ї Марія Малачинська, з ініціативи Львівського обласного центру репродуктивного здоров'я населення заплановано зустріч з молоддю, присвячену питанням сучасної контрацепції. Захід відбудеться 26 вересня 2017 року о 14.00 за адресою: м. Львів, вул. Короленка, 9. Молодь матиме можливість обговорити з лікарями акушерами-гінекологами різноманітні методи контрацепції та особливості їх застосування.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua