18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


День спеціаліста у центрі репродуктивного здоров’я населення

 13.09.2017

З нагоди Дня спеціаліста у Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я населення відбулась планова зустріч з лікарями, відповідальними за службу планування сім'ї в м. Львові та районах області.

Головний позаштатний спеціаліст з питань планування сім'ї та репродуктивного здоров'я Марія Малачинська зупинилась на основних проблемних моментах в сфері репродуктивного здоров'я населення у Львівській області, можливостях покращення доступу і якості надання послуг на первинному та вторинному рівнях. Зокрема, було закцентовано увагу на мультидисциплінарному підході в консультативно-лікувальній допомозі пацієнтам з порушеннями репродуктивного здоров'я і важливості лікувально-профілактичної та освітньої роботи з молоддю.

Під час заходу к.мед.н., доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького Любов Голота представила доповідь: «Дисгормональні захворювання грудних залоз».

 

На завершення заступник директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров'я населення Галина Сильвестер обговорила питання з лікарями, відповідальними за службу планування сім'ї в районах. Також  згідно наказу ДОЗ ЛОДА від 15.02.2017р. №112 "Про організацію та надання медичної і планово-консультативної допомоги закладам охорони здоров'я" у районах Львівщини, згідно графіку, плануються бригадні кураторські виїзди у ІІ півріччі 2017 р.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua