18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM




"Звіт департаменту за 2017 рік"



"Право на вільний вибір лікаря"



"Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ"



"Програма "Доступні ліки"



"Карта аптек"



"Як атономізувати лікарню"



"Робота скринінгових центрів"



"Проект Twinning"


У Львові відбувся науково-практичний семінар для сімейних лікарів та педіатрів

 12.09.2017

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбувся науково-практичний семінар «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра». Тема семінару – «Сучасна діагностика, лікування та профілактика поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку». У заході взяли участь понад 200 лікарів м. Львова та Львівської області.

Відкриваючи науково-практичний семінар, директор Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак наголосила на найбільш гострих проблемах, на які слід звернути особливу увагу сімейним лікарям та педіатрам.

В.о. проректора з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Тетяна Негрич підкреслила важливість безперервної освіти лікарів, які надають медичну допомогу дітям.

Впродовж семінару були прочитані доповіді та проведені майстер-класи провідними педіатрами, завідувачами опорними кафедрами педіатрії та професорами Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

Спільні завдання дитячого та сімейного лікаря в охороні здоров’я дітей у контексті розбудови галузі, зокрема первинної ланки, детально були висвітлені у доповіді члена-кореспондента НАМН України, професора О.П. Волосовця. Актуальним проблемам діагностики, лікування, профілактики захворювань органів дихання та сучасним стратегіям їх вирішення були присвячені виступи професорів С.П. Кривопустова, Г.П. Мозгової, Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. Професори С.О. Крамарьов та О.Г. Шадрін також приділили свою увагу проблемі відновлення імунопрофілактики, а також лікуванню інфекційних та неінфекційних уражень органів травлення у дітей різного віку.

Також увага доповідачів була зосереджена на питаннях впровадження доказової медицини, міжнародних стандартів лікування та профілактики  хвороб дитячого віку.  

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua